Menü
Sepet

Oto Bakım ve Temizlik

Oto Bakım ve Temizlik

Oto Bakım ve Temizlik

Dr.Auto Mavi Antifriz 3 Litre -56 6lı Paket Dr.Auto Mavi Antifriz 3 Litre -56 6lı Paket
---
Stok: --- Stok Kodu: go8858
Dr.Auto Mavi Antifriz 3 Litre -56 6lı Paket Paket İçeriği: 6 Adet1Adet ürün 3 litredir.-56 Derecedir.Su soğutmalı motorların soğutucu sistemlerinde ve güneş enerjilerinde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.Kimyasal bileşiminde motor veya radyatöre zarar verecek herhangi bir kimyasal madde v..
Dr.Auto Kırmızı Antifriz 3 Litre -56 6lı Paket Dr.Auto Kırmızı Antifriz 3 Litre -56 6lı Paket
---
Stok: --- Stok Kodu: go8859
Dr.Auto Kırmızı Antifriz 3 Litre -56 6lı Paket Paket İçeriği: 6 Adet1Adet ürün 3 litredir.-56 Derecedir.Su soğutmalı motorların soğutucu sistemlerinde ve güneş enerjilerinde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.Kimyasal bileşiminde motor veya radyatöre zarar verecek herhangi bir kimyasal madd..
Dr.Auto Mavi Antifriz 1 Litre -56 12li Paket Dr.Auto Mavi Antifriz 1 Litre -56 12li Paket
---
Stok: --- Stok Kodu: go8860
Dr.Auto Mavi Antifriz 1 Litre -56 12li Paket Paket İçeriği: 12 Adet1Adet ürün 1 litredir.-56 Derecedir.Su soğutmalı motorların soğutucu sistemlerinde ve güneş enerjilerinde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.Kimyasal bileşiminde motor veya radyatöre zarar verecek herhangi bir kimyasal madde..
Dr.Auto Kırmızı Antifriz 1 Litre -56 12li Paket Dr.Auto Kırmızı Antifriz 1 Litre -56 12li Paket
---
Stok: --- Stok Kodu: go8861
Dr.Auto Kırmızı Antifriz 1 Litre -56 12li Paket Paket İçeriği: 12 Adet1Adet ürün 1 litredir.-56 Derecedir.Su soğutmalı motorların soğutucu sistemlerinde ve güneş enerjilerinde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.Kimyasal bileşiminde motor veya radyatöre zarar verecek herhangi bir kimyasal ma..
Dr.Auto Cam Suyu Antifrizli 5 Litre -35 4lü Paket Kargo Bedava Dr.Auto Cam Suyu Antifrizli 5 Litre -35 4lü Paket Kargo Bedava
Bedava ---
Stok: --- Stok Kodu: go8864
Dr.Auto Cam Suyu Antifrizli 5 Litre -35 4lü Paket Kargo BedavaPaket İçeriği: 4 Adet1 adet ürün 5 litredir.-35 Derecedir.Bu üründe kargo bedavadır...
Dr.Auto Torpido Temizleyici Dr.Auto Torpido Temizleyici
---
Stok: --- Stok Kodu: go8646
Dr.Auto Torpido Temizleyici250ml                                            &nbs..
Dr.Auto Lastik Parlatıcı Dr.Auto Lastik Parlatıcı
---
Stok: --- Stok Kodu: go8647
AçıklamaArabanızın Lastiklerine ilk günkü gibi parlaklık verir. Lastiklerinizin yeniymiş gibi görünmesini sağlar.Paspas,kapı içi fitilleri ve diğer lastik parçalar olmak üzere aracınızdaki tüm plastik yüzeylerde kullanılabilir.Boyalı ve plastik yüzeylere zarar vermez.Uygulanan yüzeyin toz tutmasını ..
Dr.Auto Jant Parlatıcı Dr.Auto Jant Parlatıcı
---
Stok: --- Stok Kodu: go8648
Dr.Auto Jant Parlatıcı500mlAçıklamaÇelik ve alüminyum jantlara yapışan balata ve demir tozlarını etken maddesi ile kolayca çözen konsantre jant temizleme ürünü. Ph nötr formülü ile tekere ve çelik aksama zarar vermez. Kullanma TalimatıÜrünü spreyleme yoluyla yüzeye uygulayın...
Dr.Auto Hızlı Cila Dr.Auto Hızlı Cila
---
Stok: --- Stok Kodu: go8649
Dr.Auto Hızlı Cila500mlAçıklamaOto yıkama sonrasında aracı durulama aşamasında araç üzerine püskürtünüz.Araç üzerinde su kalmayacaktır. Size aracı kolay ve hızlı durulama sağlar ve aracınız pırıl pırıl parlatır.Bir diğer kullanım şekli ise kuru temiz araca sık sil parlat tekniğidir. Uygun ..
Dr.Auto Çok Amaçlı Genel Temizleyici Dr.Auto Çok Amaçlı Genel Temizleyici
---
Stok: --- Stok Kodu: go8723
Otomobil, ev ve ofis kullanımları için uygundur. Kumaş, deri, halı, döşeme ve plastik yüzeyler için etkili bir temizleyicidir. Araç içinde koltuklar, kapı içleri, torpido, tavan ve taban halısı, bagaj içi gibi bölgelerde kullanılabilir. Kullanıldığı bölgelerde etkin temizlik sağlar, hoş bir koku ver..
Dr.Auto Çiçek Sprey Koku Dr.Auto Çiçek Sprey Koku
---
Stok: --- Stok Kodu: go8690
Dr.Auto Çiçek Sprey Koku150ml                                             &..
Dr.Auto Kavun Sprey Koku Dr.Auto Kavun Sprey Koku
---
Stok: --- Stok Kodu: go8645
Dr.Auto Kavun Sprey Koku150ml                                             &..
Dr.Auto Mango Sprey Koku Dr.Auto Mango Sprey Koku
---
Stok: --- Stok Kodu: go8644
Dr.Auto Mango Sprey Koku150ml                                             &..
Dr.Auto Okyanus Sprey Koku Dr.Auto Okyanus Sprey Koku
---
Stok: --- Stok Kodu: go8691
Dr.Auto Okyanus Sprey Koku150mlOrtama hoş bir koku verir.Kullanıldığı alanlarda kalıcı ve ferahlatıcı bir ortam oluşturur. Ortamı deoderize ederek kötü kokuları ortamdan uzaklaştırır. Kalıcı parfümü sayesinde kullanıldığı alana çiçek kokuları taşır. Kötü kokulardan ve sigara kokuların..
Dr.Auto Sakız Sprey Koku Dr.Auto Sakız Sprey Koku
---
Stok: --- Stok Kodu: go8692
Dr.Auto Sakız Sprey Koku150mlOrtama hoş bir koku verir.Kullanıldığı alanlarda kalıcı ve ferahlatıcı bir ortam oluşturur. Ortamı deoderize ederek kötü kokuları ortamdan uzaklaştırır. Kalıcı parfümü sayesinde kullanıldığı alana çiçek kokuları taşır. Kötü kokulardan ve sigara kokularında..
Far Temizleme Solüsyonu Far Temizleme Solüsyonu
---
Stok: --- Stok Kodu: go8689
Far Temizleme Solüsyonu1.400mlBuharı sayesinde far yüzeyinde katman oluşturur ve çok uzun süreler boyunca parlaklığı korur.Farların aydınlatma etkisini arttırır ve sürüş esnasında çok daha net görüş sağlar.FAR TEMİZLEME SOLÜSYONU, piyasada bulunan far temizleme solüsyonlarından daha zararsızdır..
Far Temizleme Seti Far Temizleme Seti
---
Stok: --- Stok Kodu: go8688
Far Temizleme Aleti500 ml 12 Volt1 adet 500 ml kettle su ısıtıcı (içi dışı krom çelik olup 3mt uzunluğunda akü bağlantılıdır)1 adet huni (enjeksiyon teknolojisi ile üretilen contalı ürün far parlatma için kullanılan kloformdan etkilenmez. Ağız çapı 7.20 cm)..
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)